Школа фитнеса Star Fitness

Щомісяця в Україні відкривається близько десяти фітнес клубів, я ким, зрозуміло, необхідні тренери. Вищі навчальні заклади не здатні покрити існуючу потребу в кадрах, незважаючи на удаваний величезним потік випускників. Закінчивши курси фітнес тренерів Київ, Ви отримуєте професію – тренер з фітнесу або тренер тренажерного залу (для тих, хто обрав курси тренерів трунажерого залу) – і сертифікат, який дозволяє працювати в будь-якому фітнес клубі України. Адже професійний фітнес тренер – це не обов’язково випускник вищого навчального закладу, який просидів багато годин за партою в аудиторії.

 

Курсы по фитнесу курсы диетологии курсы по пилатесу
КУРСИ ТРЕНЕРА ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ


КУРСИ ДІЄТОЛОГІЇ


КУРСИ ПО ПИЛАТЕСУ


онлайн курсы диетологии курсы тренера по фитнесу курсы тренера по стретчингу
ОНЛАЙН КУРСИ ДІЄТОЛОГІЇ


КУРСИ ФІТНЕС ТРЕНЕРА


КУРСИ ТРЕНЕРА ПО СТРЕТЧИНГУ


Ви напевно знаєте, що якість освіти в Києві і в Україні в цілому поки що не надто висока. Навіть отримання платної освіти – не гарантія того, що Ви зможете працювати за фахом. Крім того, ми обираємо університети в такому віці, коли ще напевне не знаємо, чим хочемо займатися в житті. Тому курси, семінари та тренінги частіше стають професійної основою, ніж інститути та університети. Зараз курси фітнес інструкторів випускають більше практикуючих тренерів, ніж ВНЗ, тому що наші переваги: зрозумілість і ефективність навчальних програм, доступні ціни та персональний графік, практичний досвід роботи у реальному фітнес чи тренажерному залі з реальними клієнтами.

Спочатку курси фітнес тренерів (Київ) проводилося за одним напраямком. Навчання було розраховане на 3 місяці, але кількість бажаючих освоїти цю професію була дуже велика, тому дуже скоро перелік напрямів навчання розширився. Зараз у нас є курси фітнес інструкторів для новачків, для тих, хто хоче підвищити свій рівень, для тих, хто хоче розширити свої можливості як фітнес тренер. Крім фітнесу, нащі студенти мають можливість закінчити курси дієтології та курси тренерів тренажерного залу.

Для одних проект «Star Fitness» став початком нової кар’єри, для других – прибутковою підробітком, для третіх – можливістю необмежено займатися улюбленими видами фітнесу і отримувати за це гроші. Знання, які Ви отримуєте, закінчивши курси фітнес інструкторів, можна отримати і в вищому навчальному закладі, але це займе набагато більше часу. Наші програми, за якими здійснюється навчання – це упорядкований набір концентрованих знань і навичок, які Ви будете застосовувати в щоденній практиці фітнесу.

Методики навчання та програма курсів удосконалювалися і доповнювалися протягом десяти років існівання нашої школи фітнесу, так, щоб кожен, хто бажає стати фітнес тренером, зміг отримати максимум з цього навчання. Все, представлені в «Star Fitness» програми навчання мають різну тривалість і вартість. Одні можна пройти за кілька днів, тому такі курси фітнес інструкторів відносяться до розряду семінарів. Для вивчення інших буде потрібно не менше місяця. Але в будь-якому випадку графік занять можна оптимізувати так, щоб Вам було зручно відвідувати наші курси з фітнесу.

Професійне навчання фітнесу – наш обов’язок

Викладачі, які проводять навчання в «Star Fitness», працюють у цій сфері вже більше десяти років. Причому, мається на увазі не сфера фітнесу в цілому, а саме курси фітнес інструкторів: навчання нових кадрів. Сказати, що за цей період часу програма викладання змінилася – це все одно, що не сказати нічого. Тому що зміни в ній відбулися колосальні. В результаті зараз в курсах використовуються останні версії всіх програм, оптимально адаптовані під вимоги сучасних фітнес клубів і під вимоги учнів. На інших курсах фітнес інструкторів Вам запропонують більш тривале, багатоступеневе навчання, на яке потрібно буде витратити, як мінімум, більше часу. Але, як показує практика, рівень підготовки випускників від такого розтягування не змінюється.

Тому до складання програм навчання фітнесу викладачі нашої школи фітнесу «Star Fitness» підійшли професійно: максимальна концентрація корисної інформації, переважання практики над теорією, домашні завдання з обов’язковою перевіркою результатів

Share This:

Comments are closed