Online курси дієтології

Загальна інформація

Тривалість курсів дієтології: 12 годин
Розклад занять: індивідуально
Вартість курсів: 1900 грн.
Цільова аудиторія: клиієнти тренажерних залів, тренери тренажерних залів, тренери фітнес клубів, люди, що прагнуть позбутися зайвої ваги та навчитися контролювати свое харчування.
Проходять курси дієтології: в будь-якому місті чи країні – навчання відбувається через skype
Викладає курси дієтології Фандікова Тетяна
Реєстрація на курси: Форма реєстрації
В кінці курсу видається сертифікат державного зразка


Програма курсу

Дистанційні курси дієтології

Програма дистанційних курсів повністю аналогічна програмі стаціонарного навчання

Дієтологія є досить складною наукою, так як тісно пов’язана з багатьма аспектами медицини. Проходячи дистанційні курси дієтології, ви торкнетеся таких тем як біохімія, біомеханіка, анатомія, робота гормональної системи, психічна активність людини тощо. Хотілося б відзначити, що курси дієтології онлайн проходить за програмою, аналогічною програмою стаціонарного курсу, розраховані на ту ж саму кількість годин. Обидва курси – стаціонарний і дистанційний – викладаються одним і тим же викладачем.

Дистанційні курси дієтології було організовано на численні прохання клієнтів, які не мають можливості пройти стаціонарне навчання. Знання, вміння і навички, отримані в результаті проходження онлайн курсу, аналогічні тим, що ви отримаєте після стаціонарного курсу.

Умови навчання

Умови проведення дистанційних курсів дієтології

Дистанційне навчання є стандартним курсом в «Star Fitness» і здійснюється на тих же умовах, що й інші курси. Наші викладачі – ліцензовані фахівці з правом проведення освітньої діяльності. Дистанційні курси дієтологіїпроходять на підставі договору про надання послуг. Якщо у вас немає можливості під’їхати для укладення договору, електронний варіант його вам може бути переданий поштою.

Дистанційні курси дієтології здійснюються за індивідуальним графіком для кожного учня. Заняття будуть проходити у зручний для вас час за допомогою різних інтернет-комунікаторів. Час проведення занять, кількість занять на тиждень і їх розклад складається з викладачем після підписання договору та внесення передоплати. Розмір передоплати: 20-50%. Також для укладення договору, внесення передоплати та первинного спілкування з викладачем ви можете під’їхати в наш офіс.
Після закінчення курсів дієтології онлайн необхідно скласти іспит, на підставі якого видається сертифікат. За сертифікатом ви можете під’їхати особисто або ж ми відправимо вам його поштою. Пройти дистанційні курси дієтолога може будь-хто, незалежно від освіти, тому сертифікат не дає можливості відкрити свою лікарську практику або ж працювати лікарем дієтологом. З сертифікатом дієтолога «Star fitness» ви зможете влаштуватися на роботу в фітнес-клуб або тренажерний зал і складати програми харчування тренуються клієнтам.

Додаткові переваги курсу

Пройти дистанційні курси дієтології може будь-хто, тому наші учні часто це роблять «для себе». Маючи надлишок або недолік ваги, багато хто змушений користуватися послугами дієтолога, що коштує досить дорого. При цьому у випадках, коли ніяких гормональних, фізіологічних і ін. порушень немає, основна функція лікаря-дієтолога: скласти збалансовану по калорійності і нутрієнтах програму харчування і своєчасно її коригувати. Це можна зробити і самостійно – потрібно тільки пройти дистанційні курси дієтології. Ви отримаєте знання, необхідні для складання індивідуальної більш гнучкою дієти, ніж та, що складена лікарем-дієтологом, оскільки коригувати ви її зможете в будь-який час, не втрачаючи прогрес у втраті або наборі ваги.

Умови оплати

Так як курси дієтології залу передбачають укладання договору між учнем на школою фітнесу, частину сумми (до 30%) необхідно внести під час укладання договору до початку навчання. Решту ви можете внести під час або після закінчення навчання. Можливий безготівковий та готівковий розрахунок. Вартість курсу – 1900 грн., отже перший внесок складає 570 грн.

Контакти

Тел./viber: 067 887-85-45
Тел.: 095 718-26-69
Соціальні мережі: facebook, ВК, instagram

Share This:

Comments are closed